香港尖沙咀K11動態 >   ABC Cooking Studio 料理教室     > 【🍩ABC Cooking Studio x Fresh「花漾慕絲果凍」特別料理體驗班🌹】   
【🍩ABC Cooking Studio x Fresh「花漾慕絲果凍」特別料理體驗班🌹】
【🍩ABC Cooking Studio x Fresh「花漾慕絲果凍」特別料理體驗班🌹】


最近我哋同嚟自美國嘅護膚品牌Fresh合作,究竟護膚品可以同料理教室有咩合作空間呢?大家如果有留意Fresh嘅話,都知道佢哋27年來一直堅持採用天然成分推出多款高貴美容產品,因此我哋都配合佢哋嘅皇牌面膜系列,創作咗一系列嘅甜點食譜。其中ABC Cooking Studio會喺4月份推出「花漾慕絲果凍」特別料理體驗班,大家可以用玫瑰同柑橘做出一款精緻而photogenic嘅滋味甜品。名額有限,大家快啲報名喇!💻

🌹課堂詳情🍩
菜式:花漾慕絲果凍
價錢:HK$480 (ABC會員) 及 HK$580 (非會員)
地點及名額:K11 Studio 32位/ PMQ Studio 32位 / Cityplaza Studio 40位 (每堂4位)

K11 Studio 課堂時間:
Date Time Instructor
7-Apr (Sat) 12:00 Debby
12-Apr (Thu)  12:00 Shan
14-Apr (Sat)  10:00 Shan
15-Apr (Sun)  19:00 Debby
18-Apr (Wed)  16:00 Debby
20-Apr (Fri)  16:00 Shan
28-Apr (Sat)  14:00 Debby
30-Apr (Mon)  20:00 Shan

PMQ Studio 課堂時間:
Date Time Instructor
7-Apr (Sat) 10:00 Alice
8-Apr (Sun) 14:30 Alice
16-Apr (Mon) 10:00 Alice
20-Apr (Fri) 12:00 Alice
20-Apr (Fri) 14:30 Alice
23-Apr (Mon) 13:00 Alice
26-Apr (Thu) 19:30 Alice
27-Apr (Fri) 19:30 Alice

Cityplaza Studio 課堂時間:
Date Time Instructor
6-Apr (Fri) 16:00 Hannah
9-Apr (Mon) 14:00 Hannah
10-Apr (Tue) 10:00 Manga
17-Apr (Tue) 16:30 Yanny
21-Apr (Sat) 12:30 Yanny
21-Apr (Sat) 17:00 Manga
22-Apr (Sun) 12:30 Yanny
22-Apr (Sun) 17:00 Hannah
24-Apr (Tue) 20:00 Yanny
26-Apr (Thu) 20:00 Yanny

報名方法:親身或致電Studio查詢及報名
PMQ Studio 2915 1022
地址:中環元創方1樓B座H110-112
太古城Cityplaza Studio 2568 1722
地址:太古城中心1樓148號鋪
K11 Studio 2336 7022
地址:尖沙咀河內道18號K11購物藝術館1樓108-109
條款及細則:
名額有限,先到先得。參加者請於成功報名後2天內到上堂Studio付款,不設退款。參加者需為13歲或以上。如有任何爭議,ABC Cooking Studio 將保留最終決定權。優惠受有關條款及細則約束。

#ABCCookingStudio #ABCCookingstudioHK #Cityplaza #K11 #PMQ #HappyCooking #cookingsmiles #Fresh #FloweryCitrusYogurtMousse #OnedayLesson

發佈日期:3/16/2018 6:00:00 PM    來源:Facebook   
點擊查看香港K11的ABC Cooking Studio 料理教室店鋪信息。